Fi yeni bölüm ne zaman?

Fi Puhu TV dizilerinin şu sıralar en gözdesi… İzleyicileri fi 8. bölüm ne zaman diye diken üstünde bekliyorlar. Henüz 7. bölümü yayınlanmasına rağmen şimdiden bağımlılık yarattı. Fi yeni bölüm ne zaman bu aralar en çok merak edilen konulardan biri herhalde.
Fi dizisinin her bölümün sonu merak açısından öyle zirve bir noktada kalıyor ki yeni bölüm için gün saymak da kaçınılmaz oluyor. Bu durum aslında insanın doğasından kaynaklanıyor. İnsan beyni yarım kalan bir şeyi her zaman tamamlama eğilimindedir. Dizi yapımcıları da bunu iyi bildiklerinden her zaman merak unsurunu bölüm sonu zirveye çıkarıyorlar. Zaten bunu başaramıyorlarsa eksiklik var demektir.

Türkiye’nin Online Fenomen Dizisi: Fi

fi-yeni-bolumu-ne-zaman

Fi, Azra Sarızeybek Kohen’nin çok satan Fİ-Çi-Pi roman üçlemesinin ilkinden uyarlanmış bir dizi. Romanda aşkta ve hayatta kendi fi’sini arayanların hikâyeleri anlatılıyor. Aşk, arzu, lanetler, aldatmalar, zekâ oyunları, hayal kırıklıkları… Senaryoya aktarımı gayet başarılı. Aktaran isim Nükhet Bıçakçı. Dizinin yönetmenliğini ise Mert Baykal yapıyor. Şu ana kadar izlediğimiz bölümlerden gayet başarılı bir iş çıkardığını söylemek mümkün. Oyuncu kadrosu da bir hayli sağlam. Bildiğiniz gibi dizinin başrol oyuncuları: Ozan Güven(Psikolog Can Manay), Serenay Sarıkaya(Konservatuvarda eğitim gören dans öğrencisi Duru), Mehmet Günsür(Duru’nun sevgilisi ve aynı zamanda konservatuvardaki müzik hocası Deniz), Berrak Tüzünataç(Can Manay’ın gizli geçmişini ortaya dökmek için uğraşan hırslı gazeteci Özge Egeli).

Fi dizisi her biri 60 dk. civarı olan 13’er bölümlük 3 sezon halinde yayınlanacak.
İlk olarak 31 Mart tarihinde 3 bölüm birden yayınlanan dizi izlenme rekoru kırdı denebilir. İzlenme sayısı her gün yeni izleyicilerin de eklenmesiyle birlikte artıyor. Hem gençlere 4 güçlü oyuncunun bir araya gelmesi ve kaliteli bir yapım olması bunda en çok etkili olan kıstaslar.

21 Nisan tarihinde 4-5-6. bölümler yayınlandı. İzleyiciyi epey tatmin eden bir iş çıkarılmıştı. Herkes yine merakla yeni bölüleri beklemeye koyuldu.

Fi Yeni Bölüm Ne Zaman?

Dizinin beklenen yeni bölümlerinin (7-8-9) 19 Mayıs tarihinde yayınlanması bekleniyordu. İzleyicilerden gelen yoğun istek üzerine olacak ki 7. bölüm 7 Mayıs’ta beklenmedik bir şekilde yayınlanıverdi.
Dizinin 8. ve 9. bölümlerinin ise 19 Mayıs’ta yayınlanması bekleniyor.