Okullar ne zaman kapanıyor?

Şu an birçok öğrencinin cevabını merakla beklediği soru şüphesiz ki; Okullar ne zaman kapanıyor 2017 ?

Tetikte beklediğinizi biliyoruz ve her gün google’da aratarak bir gelişme var mı, değişiklik oldu mu bunlarla ilgili son dakika haberleri aradığınızı tahmin edebiliyoruz. Sizi bu zahmetten kurtarmak için ve okullar ne zaman tatil sorunuzu yanıtlamak için geri sayım başlattık. 09 Haziran Cuma

Özlemle Beklediğiniz Okullar Ne Zaman Tatil Haberi !

Beklenilen tarih 09 Haziran 2017 olarak öngörüldü. Heyecanla bekliyoruz. Biraz kafamızı dinleyemeye ihtiyacımız var; ders kitaplarından, test kitaplarından, ödevlerden, sınavlardan, tahtadan, tebeşirden, tozdan arınma vakti! Bazılarının akıllı tahtalar var artık dediğini duyar gibiyim. Ama eski nesil yeşil tahtayla, renkli tebeşirlerle büyüdü, onu gördü onu bilir. Bazı şeylerin hayatımızda bıraktığı izler değişmez. Tatlı bir anı olarak mazide yer eder. Hatırladıkça yüzümüze bir gülümseme gelir. “Ne günlerdi be…” deriz. Kaçırdığımız bazı anlar gelir sonra aklımıza, “Şimdi olsa o anı berbat etmemek için neler verirdim!” dersiniz. Ya da “Daha güzel kılmak için neler yapmazdım!”… Ama zaman su gibi akıp gidiyor. Daha geçen yıl 2016 tatilini kovalarken bir de bakmışız 2017 tatil kovalamacası başlamış. Günler su gibi akıp gidiyor. Bazı şeylerin değerini bilmek gerek. Yarın öbür gün şüphesiz okul günlerini de arayacağız.

Ama şimdi derdimiz Okullar ne zaman tatil olacak !

Şöyle rahatça nefes almak, sosyal aktivitelere katılmak için bu tatile ihtiyacımız var. Yani aslında sadece bunlar için değil… Uzanıp koltuğa hiçbir şey yapmamak istiyoruz belki… Hayal kurmak istiyoruz… Sevgiliyle yaşanmış ya da yaşanacak güzel şeyler düşünüyoruz.

Özetle sene içindeki o tempodan o kadar bunalıyoruz ki bu tatili dört gözle beklememek kaçınılmaz.

Okullar ne zaman tatil Diye Sordunuz Geri Sayım Başlattık !

Yapmanız gereken geri sayımı açmak ve köşenize yaslanmak. İstediğiniz her an bakabilirsiniz. Beklenen gün gelmezmiş diye bir tabir vardır ya belki de bu yüzden devamlı tarihi kolaçan etme ihtiyacı duyuyoruz. Neyse ki artık tarih canlı olarak ayağımıza geldi. Overlok makinesinden neyi eksik?

İyi tatillenmeler…