İçerde ne zaman bitecek?

Herkesin pazar akşamlarının iple çekmesini sağlayan, her hafta reyting rekorları kıran İçerde ne zaman bitecek? SHOW TV’de yayınlanan İçerde dizisi hayranlarını üzecek gibi, çok sevilen merakla takip edilen içerde dizisi artık sona yaklaşıyor. SHOW TV’den yapılan açıklamada bir kaç bölüm sonra final yapacağını açıkladı.

İçerde Ne Zaman Bitecek?

içerde final tarihi

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli  ve Çetin Tekindor gibi sevilen isimlerin oynadığı fenomen dizi İçerde’nin final tarihi belli oldu bile. Reyting rekorlarını başladığı günden beri elinden düşürmeyen İçerde dizisinin son bölüm tarihi 19 Haziran 2017 Pazartesi 20:00 ile 39. bölüm olacak. Show Tv’nin yaptığı bu açıklamadan sonra sevenler yasa boğuldu, izleyiciler şok oldu. İçerde ne zaman bitecek, İçerde ne zaman bitiyor diyerek merakla araştırmaya başladılar. 

İki kardeş olan ama birbirlerinden bir türlü haberi olmayan Sarp (Çağatay Ulusoy) ile Umut’un (Aras Bulut İynemli) heyecanlı hikayesini konu alan dizi sadece bir sezon olarak  sezon sonu Haziran 2017 de final yapacağı öğrenildi.

Edit; 35. bölüm itibari ile aşağıdaki sahnedende anlaşıldığı gibi Sarp ile Mert(Umut) kardeş olduklarını öğrenmiş oldular.